Kraty pomostowe mogą okazać się wykonane z różnych materiałów

Informacje

Dodany: 2018-02-02
Kategoria: kraty pomostowe

art

Kraty Pomostowe Andpol

Kraty pomostowe produkowane są wraz z Tworzywa Wzmocnionego Włóknem Szklanym (TWS). Dla krat KOP z płaskownikiem nośnym grubości g=4mm używa się obramowanie płaskownikiem z wysokością płaskownika nośnego kraty. Kraty pomostowe to stalowe składniki, które stanowią ażurowe wypełnienie wszelkiego rodzaju konstrukcji szerokim zastosowaniu. Obok nas kupicie kraty pomostowe i kraty gretingowe doskonale dopasowane do własnych potrzeb oraz oczekiwań. Z czujności na swoje właściwości kraty pomostowe znajdują szerokie wykorzystanie krata tws w budownictwie przemysłowym i energetycznym oraz w kompleksach użyteczności publicznej. Sporządzamy kraty pomostowe w rozmiarach zwyczajowych, a też w dowolnych w/g konieczności zamawiającego. Kraty pomostowe zgrzewane zrobione są z płaskowników nośnych różnej wysokości i rozmaitej grubości prętów łączących. Każda krata Mostostal znajdująca się w naszej ofercie jest produktem najwyższej klasy.

Kraty zgrzewane mają uniwersalne zastosowanie, dlatego także po zależności od obciążania, które będą przenosić wykorzystuje się różne wielkości uśmiechów jak i również płaskowników nośnych. Ocynkowane kraty pomostowe, kraty wema, kraty podestowe ocynkowane ogniowo zgrzewane i prasowane na kraty grp podjazdy dla niepełnosprawnych, przykrycia kanałów, stopnie schodowe wraz z kraty wema, trepy ocynkowane na schody zewnętrzne, przeciwpożarowe i ewakuacyjne.

Kraty typu Serrated wykonujemy zarówno w technologii zgrzewania jak i prasowania. Rozmiary są harmonijne z wymaganiami określającymi, iż poprzez wloty kraty odrzucić kraty pomostowe wema potrafią fruwać w dół zamiary które są odpowiedzialne wielkością kuli średnicy 15 mm. RMożliwości użycia będą bardzo różne, wirówka do oleju przede wszelkim po przemyśle i architekturze, w każdym miejscu w tym miejscu można zastosować kraty. Wcale nas to kraty frp nie powinno dziwić, gdyż kształt siatki sprawia, hdy jest ona uznawana zbyt materiał wytrzymały na potężniejszy ciężar niż podobne jej materiały. Przeważnie stosowane są kraty ocynkowane, ale stosować możemy także kraty nieocynkowane (czarne). Kraty pomostowe wytwarzamy według normy DIN 24537, a zabezpieczenie przeciwrdzewne wykonujemy w procesie ocynkowania ogniowego zgodnie z normą EN ISO 14 61 (DIN 50976).

Włókno szklane jest układane w dwóch zakończeniu dojrzewania (twardnienia) materiału, kraty pomostowe FRP są wypychane z form przy użyciu prasy. Kraty krata tws pomostowe wówczas wytrzymała konstrukcja, która od wielu kraty grp lat stanowi bardzo chętnie opłacane rozwiązanie w zakładach przemysłowych. Odmiennym określeniem, ale oznaczającym wówczas samo jest kraty GRP (Glass-Reinforced Plastic).

Kraty pomostowe mogą okazać się wykonane z różnych materiałów i po to głównie zależą ich właściwości oraz ewentualności zastosowania. Nasze Kraty pomostowe w ramach uzyskania Aprobaty Technicznej zostały zbadane przy kierunku reakcji na ogień wg Polskiej Normy PN-EN 11925-2: 2004, PN-EN 9239: 2004. HUBUS KRATY wówczas krata tws mąż handlowy największych przedsiębiorstw sporządzających kraty wema obok -pomostowe/kraty grp/ Grubości setka mm, blacha lakierowana ral 9010 (system kaset po krata tws. 2 stopnie stalowe (krata pomostowa). Zakład nasz wytwarza kraty pomostowe (kraty wema) do wielu firm dzięki terenie polski, zaś także za granicę, jesteśmy liczącym się producentem owego wyrobu. Kraty pomostowe prasowane (wciskane) KOP - produkowane istnieją przez połączenie płaskowników nośnych z płaskownikami poprzecznymi. Krata pomostowa ciężka ma zastosowania za pomocą placach składowych, w centrach produkcyjnych i magazynach, portach morskich i lotniczych.